2024 results

Finale

Finished

France
Ugo Humbert

Ugo Humbert (5)

U. Humbert (5)

6 6
Kazakhstan
Alexander Bublik

Alexander Bublik (7)

A. Bublik (7)

4 3

Semi final

Finished

Kazakhstan
Alexander Bublik

Alexander Bublik (7)

A. Bublik (7)

6 4 7 7 6
Russie
Andrey Rublev

Andrey Rublev (2)

A. Rublev (2)

7 7 6 5 5

Semi final

Finished

Russie
Daniil Medvedev

Daniil Medvedev (1)

D. Medvedev (1)

5 3
France
Ugo Humbert

Ugo Humbert (5)

U. Humbert (5)

7 6

Quarter final

Finished

Kazakhstan
Alexander Bublik

Alexander Bublik (7)

A. Bublik (7)

6 4
République Tchèque
Jiri Lehecka

Jiri Lehecka

J. Lehecka

4 1

Quarter final

Finished

États-Unis
Sebastian Korda

Sebastian Korda

S. Korda

4 3
Russie
Andrey Rublev

Andrey Rublev (2)

A. Rublev (2)

6 4

Quarter final

Finished

Russie
Daniil Medvedev

Daniil Medvedev (1)

D. Medvedev (1)

6 6
Espagne
Alejandro Davidovich Fokina

Alejandro Davidovich Fokina (8)

A. D. Fokina (8)

2 3

Quarter final

Finished

Pologne
Hubert Hurkacz

Hubert Hurkacz (3)

H. Hurkacz (3)

6 6 8 3
France
Ugo Humbert

Ugo Humbert (5)

U. Humbert (5)

3 7 10 6

Round of 16

Finished

Kazakhstan
Alexander Bublik

Alexander Bublik (7)

A. Bublik (7)

7 10 7 7
Pays-Bas
Tallon Griekspoor

Tallon Griekspoor

T. Griekspoor

6 8 6 2

Round of 16

Finished

France
Arthur Cazaux

#TeamYoungTalents

Arthur Cazaux (Q)

A. Cazaux (Q)

4 4
Russie
Andrey Rublev

Andrey Rublev (2)

A. Rublev (2)

6 6

Round of 16

Finished

Ecosse
Andy Murray

Andy Murray

A. Murray

2 4
France
Ugo Humbert

Ugo Humbert (5)

U. Humbert (5)

6 6

Round of 16

Finished

République Tchèque
Jiri Lehecka

Jiri Lehecka

J. Lehecka

6 6 7 7 6
Russie
Karen Khachanov

Karen Khachanov (4)

K. Khachanov (4)

7 8 6 5 4

Round of 16

Finished

Russie
Daniil Medvedev

Daniil Medvedev (1)

D. Medvedev (1)

3 6 6
Italie
Lorenzo Sonego

Lorenzo Sonego

L. Sonego

6 3 3

Round of 16

Finished

Pays-Bas
Botic van de Zandschulp

Botic van de Zandschulp

B. v. d. Zandschulp

1 0
États-Unis
Sebastian Korda

Sebastian Korda

S. Korda

6 6

Round of 16

Finished

République Tchèque
Jakub Mensik

Jakub Mensik (SE)

J. Mensik (SE)

6 7 0
Espagne
Alejandro Davidovich Fokina

Alejandro Davidovich Fokina (8)

A. D. Fokina (8)

7 9 1

Round of 16

Finished

Pologne
Hubert Hurkacz

Hubert Hurkacz (3)

H. Hurkacz (3)

7 7 6
Australie
Christopher O'Connell

Christopher O'Connell

C. O'Connell

6 5 4

Round of 32

Finished

France
Adrian Mannarino

Adrian Mannarino (6)

A. Mannarino (6)

6 3 5
Pays-Bas
Botic van de Zandschulp

Botic van de Zandschulp

B. v. d. Zandschulp

7 7 7

Round of 32

Finished

Russie
Pavel Kotov

Pavel Kotov

P. Kotov

0 2
États-Unis
Sebastian Korda

Sebastian Korda

S. Korda

6 6

Round of 32

Finished

Canada
Denis Shapovalov

Denis Shapovalov (PR)

D. Shapovalov (PR)

6 6 5 3
Ecosse
Andy Murray

Andy Murray

A. Murray

4 7 7 6

Round of 32

Finished

Kazakhstan
Alexander Bublik

Alexander Bublik (7)

A. Bublik (7)

2 6 7 7
République Tchèque
Tomas Machac

Tomas Machac (Q)

T. Machac (Q)

6 3 6 5

Round of 32

Finished

Pays-Bas
Tallon Griekspoor

Tallon Griekspoor

T. Griekspoor

7 2
Jordanie
Abedallah Shelbayh

Abedallah Shelbayh (WC)

A. Shelbayh (WC)

5 0

Round of 32

Finished

Chine
Zhizhen Zhang

Zhizhen Zhang

Z. Zhang

7 7 2 4
Russie
Andrey Rublev

Andrey Rublev (2)

A. Rublev (2)

6 4 6 6

Round of 32

Finished

Pologne
Hubert Hurkacz

Hubert Hurkacz (3)

H. Hurkacz (3)

7 7 6 4 7 8
Allemagne
Jan-Lennard Struff

Jan-Lennard Struff

J. L. Struff

6 5 7 7 6 6

Round of 32

Finished

Hongrie
Fabian Marozsan

Fabian Marozsan

F. Marozsan

3 6 1
Espagne
Alejandro Davidovich Fokina

Alejandro Davidovich Fokina (8)

A. D. Fokina (8)

6 4 6

Round of 32

Finished

République Tchèque
Jiri Lehecka

Jiri Lehecka

J. Lehecka

6 3 7
Hongrie
Marton Fucsovics

Marton Fucsovics (Q)

M. Fucsovics (Q)

4 6 5

Round of 32

Finished

France
Gael Monfils

Gael Monfils (WC)

G. Monfils (WC)

6 3 3
France
Ugo Humbert

Ugo Humbert (5)

U. Humbert (5)

4 6 6

Round of 32

Finished

Italie
Lorenzo Musetti

Lorenzo Musetti

L. Musetti

4 6 2
France
Arthur Cazaux

#TeamYoungTalents

Arthur Cazaux (Q)

A. Cazaux (Q)

6 7 7

Round of 32

Finished

Allemagne
Maximilian Marterer

Maximilian Marterer (Q)

M. Marterer (Q)

2 4
Australie
Christopher O'Connell

Christopher O'Connell

C. O'Connell

6 6

Round of 32

Finished

France
Luca Van Assche

#TeamYoungTalents

Luca Van Assche (LL)

L. V. Assche (LL)

2 3
Russie
Karen Khachanov

Karen Khachanov (4)

K. Khachanov (4)

6 6

Round of 32

Finished

République Tchèque
Jakub Mensik

Jakub Mensik (SE)

J. Mensik (SE)

4 6 7 9
Croatie
Borna Coric

Borna Coric

B. Coric

6 3 6 7

Round of 32

Finished

Russie
Daniil Medvedev

Daniil Medvedev (1)

D. Medvedev (1)

6 7
Russie
Alexander Shevchenko

Alexander Shevchenko

A. Shevchenko

3 5

Round of 32

Finished

Inde
Sumit Nagal

Sumit Nagal (WC)

S. Nagal (WC)

4 7 1
Italie
Lorenzo Sonego

Lorenzo Sonego

L. Sonego

6 5 6