2023 results

Finale

Finished

Espagne
Carlos Alcaraz

Carlos Alcaraz (1)

C. Alcaraz (1)

6 6
Australie
Alex de Minaur

Alex de Minaur (7)

A. d. Minaur (7)

4 4

Semi final

Finished

Australie
Alex de Minaur

Alex de Minaur (7)

A. d. Minaur (7)

6 7 7
Danemark
Holger Noedskov Rune

Holger Noedskov Rune (2)

H. N. Rune (2)

3 6 2

Semi final

Finished

Espagne
Carlos Alcaraz

Carlos Alcaraz (1)

C. Alcaraz (1)

6 6
États-Unis
Sebastian Korda

Sebastian Korda

S. Korda

3 4

Quarter final

Finished

Australie
Alex de Minaur

Alex de Minaur (7)

A. d. Minaur (7)

6 4 6
France
Adrian Mannarino

Adrian Mannarino

A. Mannarino

4 6 4

Quarter final

Finished

Italie
Lorenzo Musetti

Lorenzo Musetti (6)

L. Musetti (6)

4 5
Danemark
Holger Noedskov Rune

Holger Noedskov Rune (2)

H. N. Rune (2)

6 7

Quarter final

Finished

États-Unis
Sebastian Korda

Sebastian Korda

S. Korda

6 7 7
Grande-Bretagne
Cameron Norrie

Cameron Norrie (5)

C. Norrie (5)

4 6 1

Quarter final

Finished

Espagne
Carlos Alcaraz

Carlos Alcaraz (1)

C. Alcaraz (1)

6 6
Bulgarie
Grigor Dimitrov

Grigor Dimitrov (Q)

G. Dimitrov (Q)

4 4

Round of 16

Finished

Italie
Lorenzo Musetti

Lorenzo Musetti (6)

L. Musetti (6)

6 4 6
États-Unis
Ben Shelton

Ben Shelton

B. Shelton

4 6 4

Round of 16

Finished

Australie
Jordan Thompson

Jordan Thompson (SE)

J. Thompson (SE)

6 3 2
Grande-Bretagne
Cameron Norrie

Cameron Norrie (5)

C. Norrie (5)

4 6 6

Round of 16

Finished

Angleterre
Ryan Peniston

Ryan Peniston (WC)

R. Peniston (WC)

3 4
Danemark
Holger Noedskov Rune

Holger Noedskov Rune (2)

H. N. Rune (2)

6 6

Round of 16

Finished

États-Unis
Frances Tiafoe

Frances Tiafoe (4)

F. Tiafoe (4)

6 2 3
États-Unis
Sebastian Korda

Sebastian Korda

S. Korda

7 7 6

Round of 16

Finished

Australie
Alex de Minaur

Alex de Minaur (7)

A. d. Minaur (7)

6 6
Argentine
Diego Schwartzman

Diego Schwartzman

D. Schwartzman

2 2

Round of 16

Finished

France
Adrian Mannarino

Adrian Mannarino

A. Mannarino

6 7 9
États-Unis
Taylor Fritz

Taylor Fritz (3)

T. Fritz (3)

4 6 7

Round of 16

Finished

Espagne
Carlos Alcaraz

Carlos Alcaraz (1)

C. Alcaraz (1)

6 6
République Tchèque
Jiri Lehecka

Jiri Lehecka

J. Lehecka

2 3

Round of 16

Finished

Bulgarie
Grigor Dimitrov

Grigor Dimitrov (Q)

G. Dimitrov (Q)

6 7
Argentine
Francisco Cerundolo

Francisco Cerundolo (8)

F. Cerundolo (8)

3 5

Round of 32

Finished

France
Ugo Humbert

Ugo Humbert

U. Humbert

4 2
Angleterre
Ryan Peniston

Ryan Peniston (WC)

R. Peniston (WC)

6 6

Round of 32

Finished

Serbie
Miomir Kecmanovic

Miomir Kecmanovic

M. Kecmanovic

4 6 5
Grande-Bretagne
Cameron Norrie

Cameron Norrie (5)

C. Norrie (5)

6 7 7

Round of 32

Finished

États-Unis
Jeffrey John Wolf

Jeffrey John Wolf (LL)

J. J. Wolf (LL)

6 4 6 2
États-Unis
Ben Shelton

Ben Shelton

B. Shelton

7 7 7 7

Round of 32

Finished

États-Unis
Sebastian Korda

Sebastian Korda

S. Korda

6 7
Angleterre
Daniel Evans

Daniel Evans

D. Evans

4 5

Round of 32

Finished

Argentine
Diego Schwartzman

Diego Schwartzman

D. Schwartzman

6 6
États-Unis
Mackenzie McDonald

Mackenzie McDonald (Q)

M. McDonald (Q)

2 4

Round of 32

Finished

Italie
Lorenzo Musetti

Lorenzo Musetti (6)

L. Musetti (6)

6 6
Grande-Bretagne
Jan Choinski

Jan Choinski (WC)

J. Choinski (WC)

4 2

Round of 32

Finished

États-Unis
Tommy Paul

Tommy Paul (Q)

T. Paul (Q)

6 2 6 4
Argentine
Francisco Cerundolo

Francisco Cerundolo (8)

F. Cerundolo (8)

7 7 4 6

Round of 32

Finished

États-Unis
Maxime Cressy

Maxime Cressy

M. Cressy

6 4 6 3
Danemark
Holger Noedskov Rune

Holger Noedskov Rune (2)

H. N. Rune (2)

7 7 7 7

Round of 32

Finished

France
Adrian Mannarino

Adrian Mannarino

A. Mannarino

1 6 6
Angleterre
Liam Broady

Liam Broady (WC)

L. Broady (WC)

6 4 3

Round of 32

Finished

République Tchèque
Jiri Lehecka

Jiri Lehecka

J. Lehecka

7 7 6
Espagne
Alejandro Davidovich Fokina

Alejandro Davidovich Fokina

A. D. Fokina

6 4 3

Round of 32

Finished

Espagne
Carlos Alcaraz

Carlos Alcaraz (1)

C. Alcaraz (1)

4 7 7 7
France
Arthur Rinderknech

Arthur Rinderknech (LL)

A. Rinderknech (LL)

6 5 6 3

Round of 32

Finished

Australie
Jordan Thompson

Jordan Thompson (SE)

J. Thompson (SE)

6 6
Australie
Alexei Popyrin

Alexei Popyrin (LL)

A. Popyrin (LL)

4 4

Round of 32

Finished

États-Unis
Frances Tiafoe

Frances Tiafoe (4)

F. Tiafoe (4)

6 6
Pays-Bas
Botic van de Zandschulp

Botic van de Zandschulp

B. v. d. Zandschulp

2 4

Round of 32

Finished

Bulgarie
Grigor Dimitrov

Grigor Dimitrov (Q)

G. Dimitrov (Q)

6 6
Finlande
Emil Ruusuvuori

Emil Ruusuvuori

E. Ruusuvuori

2 4

Round of 32

Finished

Australie
Alex de Minaur

Alex de Minaur (7)

A. d. Minaur (7)

6 6
Ecosse
Andy Murray

Andy Murray

A. Murray

3 1

Round of 32

Finished

Espagne
Bernabe Zapata Miralles

Bernabe Zapata Miralles

B. Z. Miralles

4 5
États-Unis
Taylor Fritz

Taylor Fritz (3)

T. Fritz (3)

6 7