We are Tennis

2021 results

Finale

Finished

Italie
Stefano Travaglia

Stefano Travaglia

S. Travaglia

6 4 4
Italie
Jannik Sinner

Jannik Sinner (4)

J. Sinner (4)

7 7 6

Semi final

Finished

Brésil
Thiago Monteiro

Thiago Monteiro

T. Monteiro

3 4
Italie
Stefano Travaglia

Stefano Travaglia

S. Travaglia

6 6

Semi final

Finished

Italie
Jannik Sinner

Jannik Sinner (4)

J. Sinner (4)

7 7 4 7 7
Russie
Karen Khachanov

Karen Khachanov (2)

K. Khachanov (2)

6 4 6 6 4

Quarter final

Finished

Pologne
Hubert Hurkacz

Hubert Hurkacz (3)

H. Hurkacz (3)

6 3 5
Italie
Stefano Travaglia

Stefano Travaglia

S. Travaglia

3 6 7

Quarter final

Finished

Pays-Bas
Botic van de Zandschulp

Botic van de Zandschulp

B. v. d. Zandschulp

7 8 5 3
Russie
Karen Khachanov

Karen Khachanov (2)

K. Khachanov (2)

6 6 7 6

Quarter final

Finished

Serbie
Miomir Kecmanovic

Miomir Kecmanovic (7)

M. Kecmanovic (7)

6 10 4
Italie
Jannik Sinner

Jannik Sinner (4)

J. Sinner (4)

7 12 6

Quarter final

Finished

Brésil
Thiago Monteiro

Thiago Monteiro

T. Monteiro

6 6
Australie
Jordan Thompson

Jordan Thompson (11)

J. Thompson (11)

4 4

Round of 16

Finished

Slovénie
Aljaz Bedene

Aljaz Bedene (13)

A. Bedene (13)

6 6 2
Italie
Jannik Sinner

Jannik Sinner (4)

J. Sinner (4)

7 8 6

Round of 16

Finished

Australie
Jordan Thompson

Jordan Thompson (11)

J. Thompson (11)

6 6
Espagne
Mario Vilella Martinez

Mario Vilella Martinez

M. V. Martinez

4 4

Round of 16

Finished

Espagne
Carlos Alcaraz

Carlos Alcaraz

C. Alcaraz

6 3 3
Brésil
Thiago Monteiro

Thiago Monteiro

T. Monteiro

7 7 6

Round of 16

Finished

États-Unis
Reilly Opelka

Reilly Opelka (6)

R. Opelka (6)

6 6 6 4
Pays-Bas
Botic van de Zandschulp

Botic van de Zandschulp

B. v. d. Zandschulp

7 8 7 7

Round of 16

Finished

Afrique du Sud
Kevin Anderson

Kevin Anderson

K. Anderson

3 6 5
Russie
Karen Khachanov

Karen Khachanov (2)

K. Khachanov (2)

6 7 7

Round of 16

Finished

Serbie
Miomir Kecmanovic

Miomir Kecmanovic (7)

M. Kecmanovic (7)

7 7 5 7
Italie
Salvatore Caruso

Salvatore Caruso

S. Caruso

6 5 7 5

Round of 16

Finished

Italie
Stefano Travaglia

Stefano Travaglia

S. Travaglia

6 7
Kazakhstan
Alexander Bublik

Alexander Bublik (8)

A. Bublik (8)

1 5

Round of 16

Finished

Pologne
Hubert Hurkacz

Hubert Hurkacz (3)

H. Hurkacz (3)

7 7
Uruguay
Pablo Cuevas

Pablo Cuevas

P. Cuevas

5 5

Round of 32

Finished

Australie
Jordan Thompson

Jordan Thompson (11)

J. Thompson (11)

6 3 6
France
Pierre Hughes Herbert

Pierre Hughes Herbert

P. H. Herbert

4 6 3

Round of 32

Finished

Australie
Aleksandar Vukic

Aleksandar Vukic

A. Vukic

2 4
Italie
Jannik Sinner

Jannik Sinner (4)

J. Sinner (4)

6 6

Round of 32

Finished

Italie
Salvatore Caruso

Salvatore Caruso

S. Caruso

6 6 2 6
États-Unis
Tennys Sandgren

Tennys Sandgren (9)

T. Sandgren (9)

4 7 7 1

Round of 32

Finished

Slovénie
Aljaz Bedene

Aljaz Bedene (13)

A. Bedene (13)

6 6
Australie
Dane Sweeny

Dane Sweeny (WC)

D. Sweeny (WC)

0 4

Round of 32

Finished

Serbie
Miomir Kecmanovic

Miomir Kecmanovic (7)

M. Kecmanovic (7)

6 6
Corée du Sud
Soon-Woo Kwon

Soon-Woo Kwon

S. W. Kwon

3 4

Round of 32

Finished

États-Unis
Sam Querrey

Sam Querrey (10)

S. Querrey (10)

7 9 3 4
Italie
Stefano Travaglia

Stefano Travaglia

S. Travaglia

6 7 6 6

Round of 32

Finished

Pays-Bas
Robin Haase

Robin Haase

R. Haase

5 3
Uruguay
Pablo Cuevas

Pablo Cuevas

P. Cuevas

7 6

Round of 32

Finished

Pologne
Hubert Hurkacz

Hubert Hurkacz (3)

H. Hurkacz (3)

6 6
Danemark
Mikael Torpegaard

Mikael Torpegaard

M. Torpegaard

4 3

Round of 32

Finished

Australie
Matthew Ebden

Matthew Ebden (ALT)

M. Ebden (ALT)

7 7 4 3
Brésil
Thiago Monteiro

Thiago Monteiro

T. Monteiro

6 4 6 6

Round of 32

Finished

États-Unis
Reilly Opelka

Reilly Opelka (6)

R. Opelka (6)

7 10 6
Ukraine
Sergiy Stakhovsky

Sergiy Stakhovsky

S. Stakhovsky

6 8 4

Round of 32

Finished

Australie
Christopher O'Connell

Christopher O'Connell

C. O'Connell

6 2 7 8 4
Kazakhstan
Alexander Bublik

Alexander Bublik (8)

A. Bublik (8)

7 7 6 6 6

Round of 32

Finished

Espagne
Mario Vilella Martinez

Mario Vilella Martinez

M. V. Martinez

7 6
Géorgie
Nikoloz Basilashvili

Nikoloz Basilashvili (5)

N. Basilashvili (5)

5 3

Round of 32

Finished

Australie
Max Purcell

Max Purcell (WC)

M. Purcell (WC)

6 5 3
Russie
Karen Khachanov

Karen Khachanov (2)

K. Khachanov (2)

7 7 6

Round of 32

Finished

Belgique
David Goffin

David Goffin (1)

D. Goffin (1)

3 3
Espagne
Carlos Alcaraz

Carlos Alcaraz

C. Alcaraz

6 6

Round of 32

Finished

Afrique du Sud
Kevin Anderson

Kevin Anderson

K. Anderson

6 6
Allemagne
Cedrik-Marcel Stebe

Cedrik-Marcel Stebe

C. M. Stebe

4 2

Round of 32

Finished

Pays-Bas
Botic van de Zandschulp

Botic van de Zandschulp

B. v. d. Zandschulp

6 3 6
Pologne
Kamil Majchrzak

Kamil Majchrzak (PR)

K. Majchrzak (PR)

4 6 4

2nd round

Finished

Espagne
Roberto Carballes Baena

Roberto Carballes Baena

R. C. Baena

6 5 6 2
Italie
Stefano Travaglia

Stefano Travaglia

S. Travaglia

2 7 7 7

2nd round

Finished

Australie
John-Patrick Smith

John-Patrick Smith (WC)

J. P. Smith (WC)

3 7 4
États-Unis
Tennys Sandgren

Tennys Sandgren (9)

T. Sandgren (9)

6 5 6

2nd round

Finished

Italie
Andreas Seppi

Andreas Seppi

A. Seppi

5 6 5
Italie
Salvatore Caruso

Salvatore Caruso

S. Caruso

7 7 7

2nd round

Finished

Espagne
Feliciano Lopez

Feliciano Lopez (16)

F. Lopez (16)

4 5
Afrique du Sud
Kevin Anderson

Kevin Anderson

K. Anderson

6 7

2nd round

Finished

Slovénie
Aljaz Bedene

Aljaz Bedene (13)

A. Bedene (13)

7 7 7 7
Japon
Yasutaka Uchiyama

Yasutaka Uchiyama

Y. Uchiyama

6 5 6 5

2nd round

Finished

Slovaquie
Andrej Martin

Andrej Martin

A. Martin

3 7 7 6 4
Corée du Sud
Soon-Woo Kwon

Soon-Woo Kwon

S. W. Kwon

6 6 5 7 7

2nd round

Finished

Slovaquie
Norbert Gombos

Norbert Gombos

N. Gombos

4 4
Australie
Max Purcell

Max Purcell (WC)

M. Purcell (WC)

6 6

2nd round

Finished

Allemagne
Dominik Koepfer

Dominik Koepfer

D. Koepfer

7 4 1
Australie
Christopher O'Connell

Christopher O'Connell

C. O'Connell

5 6 6

2nd round

Finished

Uruguay
Pablo Cuevas

Pablo Cuevas

P. Cuevas

6 6
Espagne
Pablo Andujar

Pablo Andujar (14)

P. Andujar (14)

4 2

2nd round

Finished

Pologne
Kamil Majchrzak

Kamil Majchrzak (PR)

K. Majchrzak (PR)

6 6
Serbie
Laslo Djere

Laslo Djere (12)

L. Djere (12)

3 4

2nd round

Finished

États-Unis
Maxime Cressy

Maxime Cressy

M. Cressy

7 7 6 2 5
France
Pierre Hughes Herbert

Pierre Hughes Herbert

P. H. Herbert

6 2 7 7 7

2nd round

Finished

Belgique
Kimmer Coppejans

Kimmer Coppejans

K. Coppejans

4 3
Pays-Bas
Robin Haase

Robin Haase

R. Haase

6 6

2nd round

Finished

Corée du Sud
Ji Sung Nam

Ji Sung Nam (ALT)

J. S. Nam (ALT)

6 4 5
Australie
Dane Sweeny

Dane Sweeny (WC)

D. Sweeny (WC)

7 7 7

2nd round

Finished

Espagne
Carlos Alcaraz

Carlos Alcaraz

C. Alcaraz

2
Hongrie
Attila Balazs

Attila Balazs

A. Balazs

2

2nd round

Finished

Australie
Jordan Thompson

Jordan Thompson (11)

J. Thompson (11)

4 6 6
Italie
Gianluca Mager

Gianluca Mager

G. Mager

6 4 3

2nd round

Finished

États-Unis
Sam Querrey

Sam Querrey (10)

S. Querrey (10)

4 7 7 6
Suisse
Henri Laaksonen

Henri Laaksonen

H. Laaksonen

6 6 5 0

2nd round

Finished

Danemark
Mikael Torpegaard

Mikael Torpegaard

M. Torpegaard

6 7
Espagne
Pedro Martinez

Pedro Martinez

P. Martinez

4 5

2nd round

Finished

Australie
Matthew Ebden

Matthew Ebden (ALT)

M. Ebden (ALT)

6 7 8
Argentine
Federico Delbonis

Federico Delbonis

F. Delbonis

3 6 6

2nd round

Finished

Allemagne
Yannick Hanfmann

Yannick Hanfmann

Y. Hanfmann

6 2 4
Espagne
Mario Vilella Martinez

Mario Vilella Martinez

M. V. Martinez

7 7 6

2nd round

Finished

Bolivie
Hugo Dellien

Hugo Dellien

H. Dellien

4 4
Allemagne
Cedrik-Marcel Stebe

Cedrik-Marcel Stebe

C. M. Stebe

6 6

2nd round

Finished

Russie
Roman Safiullin

Roman Safiullin

R. Safiullin

7 7 4 3
Ukraine
Sergiy Stakhovsky

Sergiy Stakhovsky

S. Stakhovsky

6 5 6 6

2nd round

Finished

Brésil
Thiago Monteiro

Thiago Monteiro

T. Monteiro

6 6
Australie
Thomas Fancutt

Thomas Fancutt (ALT)

T. Fancutt (ALT)

4 4

2nd round

Finished

Pays-Bas
Botic van de Zandschulp

Botic van de Zandschulp

B. v. d. Zandschulp

6 7
Australie
Tristan Schoolkate

Tristan Schoolkate (WC)

T. Schoolkate (WC)

4 5

2nd round

Finished

Taïwan
Yen-Hsun Lu

Yen-Hsun Lu (PR)

Y. H. Lu (PR)

4 5
Australie
Aleksandar Vukic

Aleksandar Vukic

A. Vukic

6 7