2023 results

Finale

Finished

Argentine

Francisco Cerundolo (4)

F. Cerundolo (4)

6 1 6
États-Unis

Tommy Paul (2)

T. Paul (2)

4 6 4

Semi final

Finished

France

Gregoire Barrere

G. Barrere

4 3
États-Unis

Tommy Paul (2)

T. Paul (2)

6 6

Semi final

Finished

États-Unis

Mackenzie McDonald

M. McDonald

6 5 2
Argentine

Francisco Cerundolo (4)

F. Cerundolo (4)

2 7 6

Quarter final

Finished

Serbie

Miomir Kecmanovic (8)

M. Kecmanovic (8)

5 6 2
France

Gregoire Barrere

G. Barrere

7 7 7

Quarter final

Finished

États-Unis

Jeffrey John Wolf

J. J. Wolf

4 6 6 2
États-Unis

Tommy Paul (2)

T. Paul (2)

6 4 7 7

Quarter final

Finished

États-Unis

Mackenzie McDonald

M. McDonald

6 3 6
Suede

Mikael Ymer

M. Ymer

4 6 3

Quarter final

Finished

Argentine

Francisco Cerundolo (4)

F. Cerundolo (4)

6 6
Chine

Zhizhen Zhang

Z. Zhang

2 3

Round of 16

Finished

Argentine

Sebastian Baez

S. Baez

1 6 7
États-Unis

Tommy Paul (2)

T. Paul (2)

6 7 9

Round of 16

Finished

Argentine

Francisco Cerundolo (4)

F. Cerundolo (4)

7 7 7 7
Suisse

Marc-Andrea Huesler (Q)

M. A. Huesler (Q)

6 2 6 5

Round of 16

Finished

États-Unis

Maxime Cressy

M. Cressy

6 5 4
Chine

Zhizhen Zhang

Z. Zhang

3 7 6

Round of 16

Finished

États-Unis

Jeffrey John Wolf

J. J. Wolf

6 6 5 6
France

#TeamYoungTalents

Luca Van Assche (Q)

L. V. Assche (Q)

2 7 7 1

Round of 16

Finished

Angleterre

Liam Broady

L. Broady

2 4
Suede

Mikael Ymer

M. Ymer

6 6

Round of 16

Finished

États-Unis

Taylor Fritz (1)

T. Fritz (1)

6 3 6 8
États-Unis

Mackenzie McDonald

M. McDonald

7 7 7 10

Round of 16

Finished

Serbie

Miomir Kecmanovic (8)

M. Kecmanovic (8)

7 8 6
Australie

Aleksandar Vukic (Q)

A. Vukic (Q)

6 6 4

Round of 16

Finished

France

Gregoire Barrere

G. Barrere

6 4 6
Chili

Nicolas Jarry (5)

N. Jarry (5)

3 6 4

Round of 32

Finished

Chine

Zhizhen Zhang

Z. Zhang

7 7 6
Italie

Lorenzo Sonego (7)

L. Sonego (7)

6 4 3

Round of 32

Finished

Colombie

Daniel Galan (Q)

D. Galan (Q)

4 5
États-Unis

Maxime Cressy

M. Cressy

6 7

Round of 32

Finished

Suede

Mikael Ymer

M. Ymer

3 6 6
Pays-Bas

Botic van de Zandschulp (9)

B. v. d. Zandschulp (9)

6 4 2

Round of 32

Finished

Angleterre

Liam Broady

L. Broady

6 6
Grande-Bretagne

Jan Choinski (LL)

J. Choinski (LL)

3 4

Round of 32

Finished

Italie

Marco Cecchinato

M. Cecchinato

3 3
États-Unis

Mackenzie McDonald

M. McDonald

6 6

Round of 32

Finished

Angleterre

Ryan Peniston (WC)

R. Peniston (WC)

3 2
Suisse

Marc-Andrea Huesler (Q)

M. A. Huesler (Q)

6 6

Round of 32

Finished

États-Unis

Brandon Nakashima

B. Nakashima

7 7 6 3 6 5
Australie

Aleksandar Vukic (Q)

A. Vukic (Q)

6 5 7 7 7 7

Round of 32

Finished

France

#TeamYoungTalents

Luca Van Assche (Q)

L. V. Assche (Q)

2 7 7 7 7
Grande-Bretagne

George Loffhagen (WC)

G. Loffhagen (WC)

6 6 5 6 4

Round of 32

Finished

Serbie

Miomir Kecmanovic (8)

M. Kecmanovic (8)

7 7 7 7
Chine

Yibing Wu

Y. Wu

6 4 6 5

Round of 32

Finished

Argentine

Tomas Etcheverry (6)

T. Etcheverry (6)

2 4
États-Unis

Jeffrey John Wolf

J. J. Wolf

6 6

Round of 32

Finished

Portugal

Nuno Borges

N. Borges

3 4
Argentine

Sebastian Baez

S. Baez

6 6

Round of 32

Finished

France

Gregoire Barrere

G. Barrere

3 7 8 7 7
Finlande

Emil Ruusuvuori

E. Ruusuvuori

6 6 6 6 4